ART / Lithographs / Litograph in colors 15229413
nr 1522 9413
Esaias Thorén
(1901-1981), Sverige
5 pcs, Esaias Thorén (1901-1981), Sweden. Ej signerade. Litograph in colors. Sheet: 33x51, oramade lösa blad,
LITOGRAPH IN COLORS, 5 st, Ej signerade. Färglitografi. Bladets mått: 33x51, oramade lösa blad
Esaias Thorén, born 1901, dead 1981, Swedish painter and graphic artist.
800
SEK 300
Monday February 20 2023
at 18:27:56
20/2 18:18:35
Esaias Thorén
Read more about Esaias Thorén